MENU
přejít na Aramark.cz

Volná místa » Jihomoravský kraj

Vedoucí závodní jídelny – Gumotex a.s. Břeclav (ranní směny)

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Pro zkušené leadry z gastro provozu tu máme skvělou šanci, jak se posunout o krok dál. Těší se na Vás tým šikovných kolegů, kteří potřebují nejen schopného šéfa, ale především parťáka, na kterého se můžou obrátit a který se k nim nikdy neobrátí zády. Dáme Vašemu životu rovnováhu mezi prací a soukromím. Pokud toužíte po práci v oboru gastronomie, kde si kolegové i nadřízení Vašich zkušeností budou vážit, už nehledejte dál. Našli jste.

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

Ke mzdě přihazujeme ještě tyto výhody:

Místo práce: Restaurace ARAMARK, s. r. o., Gumotex a.s. Břeclav, Mládežnická 3062/3a, 690 75 Břeclav

Klára Tomanová, DiS.

specialistka náboru
tomanova-klara@aramark.cz
+420 720 951 014

←   Zpět na výpis volných pozic

Proč pracovat v Aramarku?

Vážíme si lidí a ke každému přistupujeme individuálně a s respektem. Zaměstnanci pro nás nejsou jen čísla. Poskytujeme zázemí ve formě tréninkových a rozvojových programů. Každý má příležitost vyniknout. Podporujeme vzájemnou výměnu zkušeností, vítáme dobré nápady a návrhy na zlepšení, pracujeme v silně motivujícím a inspirativním prostředí…

Dozvědět se víc