MENU
přejít na Aramark.cz

Volná místa » Jihomoravský kraj

Šéfkuchař/ka – GASTROCENTRUM Vyškov

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Rádi byste vedli tým, ale nemáte dostatečné zkušenosti? Vaření je pro vás vášeň a chcete se v něm neustále zlepšovat? Pokud ano, tak už nehledejte dál, našli jste! Rádi předáme zkušenosti a zaučíme ambiciózního samostatného kuchaře/kuchařku do pozice šéfkuchaře/ky velké kuchyně. Hledáme kuchaře, který by se rád posunul o krok dál i bez samostatné praxe řízení celé kuchyně. Nabízíme příležitost získat tuto pozici, profesní zkušenost a perspektivní zaměstnání. V průběhu adaptační doby prvních dvou měsíců hlavního pracovního poměru budete pracovat pod taktovkou našeho šikovného kolegy z Culinary oddělení a po ukončení adaptačního procesu bude řízení kuchyně předáno právě vám.

Co by vás v práci čekalo?

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

Ke mzdě přihazujeme ještě tyto výhody:

Adresa práce: restaurace Aramark, s.r.o.
GASTROCENTRUM – STAEG, spol. s r.o., Tovární 768/8c, 682 01 Vyškov – Předměstí

Klára Tomanová, DiS.

specialistka náboru
tomanova-klara@aramark.cz
+420 720 951 014

←   Zpět na výpis volných pozic

Proč pracovat v Aramarku?

Vážíme si lidí a ke každému přistupujeme individuálně a s respektem. Zaměstnanci pro nás nejsou jen čísla. Poskytujeme zázemí ve formě tréninkových a rozvojových programů. Každý má příležitost vyniknout. Podporujeme vzájemnou výměnu zkušeností, vítáme dobré nápady a návrhy na zlepšení, pracujeme v silně motivujícím a inspirativním prostředí…

Dozvědět se víc