MENU
přejít na Aramark.cz

Volná místa » Zlínský kraj

Pracovník provozního cateringu/pokladní v jedné osobě – Barum Continental Otrokovice

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Máte zkušenosti s koordinací cateringových akcí, jste kreativní, flexibilní a nebojíte se práce? Pak jste tu správně! V naší firemní restauraci Aramark, u významného klienta Continental Barum v Otrokovicích, hledáme komunikativní/ho a administrativně schopnou/ého kolegyni/kolegy na pozici pracovník provozního cateringu a asistent prodeje v jedné osobě. Pojďte s námi kouzlit úsměvy na tvářích našich zákazníků.

Co by vás v práci čekalo?

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

Ke mzdě přihazujeme ještě tyto výhody:

Adresa práce: Restaurace Aramark, s. r. o., Continental Barum, s.r.o., Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice

Klára Tomanová, DiS.

specialistka náboru
tomanova-klara@aramark.cz
+420 720 951 014

←   Zpět na výpis volných pozic

Proč pracovat v Aramarku?

Vážíme si lidí a ke každému přistupujeme individuálně a s respektem. Zaměstnanci pro nás nejsou jen čísla. Poskytujeme zázemí ve formě tréninkových a rozvojových programů. Každý má příležitost vyniknout. Podporujeme vzájemnou výměnu zkušeností, vítáme dobré nápady a návrhy na zlepšení, pracujeme v silně motivujícím a inspirativním prostředí…

Dozvědět se víc