MENU
přejít na Aramark.cz

Naši lidé

Naši lidé jsou klíčem k úspěchu. Abychom mohli každý den poskytovat služby na té nejvyšší úrovni, budujeme a podporujeme tým profesionálů, pro které je práce vášní, radostí i posláním. Přidejte se mezi ně i vy!

Tomáš Konopka – Head of culinary

Tomáš je kreativní mág Aramarku, který pracuje na přípravě nových tematických konceptů. Inspiraci čerpá doma i v zahraniční a pravidelně se účastní školení ve vyhlášených britských kuchařských školách. Na svém kontě má také spoustu ocenění z mezinárodních kulinářských soutěží. O své bohaté zkušenosti se v rámci školení rád dělí s novými i stávajícími kuchaři.

Tomáš Vaněk – Manažer

Přípravu nových gastronomických konceptů od A do Z má u nás na starosti projektový manažer Tomáš. Řídí také létající a etnické kuchaře – od přípravy receptur až po jejich koordinaci na místě. Tomáš ani při vypjatých situacích neztrácí dobrou náladu a skvělý smysl pro humor. Díky jeho výborným organizačním schopnostem všechno běží jako na drátkách.

Petr Havlíček – Výživový poradce

Matador v oblasti zdravého stravování Petr dohlíží na to, aby naše pokrmy byly nutričně vyvážené. Je garantem programů Vitalfood a Vitalsnack, díky nimž si u nás zákazníci mohou dopřát odlehčená jídla a zároveň získat potřebnou energii. Petrovou metou je předat kuchařům zásady zdravého vaření s omezením tuků a využíváním kvalitních surovin bez náhražek.

Jirka – Šéfkuchař

Pod vedením mladého a talentovaného šéfkuchaře Jirky si v pražské restauraci Baker Street 16 vyzkoušíte opravdu pestrou paletu chutí a vůní – od české klasiky až po exotické pokrmy. Jirka se rozhodně nebojí experimentovat a třeba jeho burgery a asijské speciality jsou přímo legendární. V téhle kuchyni se rozhodně nudit nebudete!

Luboš – Šéfkuchař

Šéfkuchař Luboš je každým coulem profesionál, který nás skvěle reprezentoval na kuchařské soutěži Chefs‘ Cup v Berlíně v roce 2016. Po jeho boku budete mít možnost rozvíjet své kuchařské umění jak ve firemní restauraci Toyota Peugeot Citröen Automotive, tak i v dalších provozech. Těšit se můžete například na autentickou přípravu sushi, na které je Luboš opravdový specialista.

Jirka – Šéfkuchař

Šéfkuchař Jirka vede hvězdný kuchařský tým, který se stará o spokojenost zaměstnanců společnosti Panasonic. Kromě schopnosti laskavého a přátelského vedení kolegů se může pochlubit třetím místem v kuchařské soutěži Chefs‘ Cup v Dublinu v roce 2017. Jirka je také skutečným odborníkem na japonskou kuchyni. V jeho týmu vám tak žádné gastronomické novinky neuniknou.

Vyberte si z nabídky volných pozic

Přidejte se do týmu profesionálů, pro které je práce posláním, vášní i radostí! Vyberte si z nabídky aktuálně nabízených volných pracovních pozic a nastartuje svou kariéru v Aramarku.

Zobrazit volné pozice