MENU
přejít na Aramark.cz

Volná místa » Středočeský kraj

Šéfkuchař/ka – TPCA – Kolín

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 25 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Pro zkušené i začínající Šéfkuchaře/ky tu máme skvělou výzvu. Pokud máte praxi z kuchyně a třeba i s vedením kolegů, rádi vás vše potřebné doučíme. Dáme vašemu životu rovnováhu mezi prací a soukromím, budete mít volná odpoledne i víkendy. Náš skvělý Šéfkuchař, který postupuje v rámci naší mezinárodní společnosti na vyšší pozici, vás ve všem podpoří a vše potřebné vám vysvětlí.

Co by vás v práci čekalo?

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

Ke mzdě přihazujeme ještě tyto výhody:

Adresa práce: restaurace Aramark
Toyota Peugeot Citroën Automobile, Průmyslová zóna Ovčáry, Kolín

Alena Jetelinová, Bc.

specialistka náboru
jetelinova-alena@aramark.cz
+420 702 226 937

←   Zpět na výpis volných pozic

Proč pracovat v Aramarku?

Vážíme si lidí a ke každému přistupujeme individuálně a s respektem. Zaměstnanci pro nás nejsou jen čísla. Poskytujeme zázemí ve formě tréninkových a rozvojových programů. Každý má příležitost vyniknout. Podporujeme vzájemnou výměnu zkušeností, vítáme dobré nápady a návrhy na zlepšení, pracujeme v silně motivujícím a inspirativním prostředí…

Dozvědět se víc